Przeszłość i przyszłość – RAK.

Przeszłość i przyszłość – RAK.

Gotowi na kolejne noworoczne astrologiczne przepowiednie ?

No to lecimy z Raczkiem .

rak1

Rak w 2016

… będzie mógł nareszcie rozwinąć swoją karierę. To idealny rok, żeby skoncentrować się na swoich planach zawodowych, które Rak stara się zrealizować już od ładnych kilku lat. Wiele palących kwestii uda się szybko rozwiązać i Rak będzie mógł cieszyć się efektami swoich działań. Najlepsze jednak jest to, że poczuje jeszcze większą motywację do zdobywania kolejnych zawodowych szczytów. W przypadku Raka możemy mówić o dużym skoku w górę. Być może zrobi interes życia lub wpadnie na pomysł nowego, rewolucyjnego biznesu.

Rak w 2017

Złota myśl na rok 2017: 

Pamiętaj, że kto stoi w miejscu, ten tak naprawdę się cofa.

W roku 2017 kilka planet wchodzi w nowe znaki, a wraz z tym wydarzeniem pojawi się dla Raka szansa dokonania niejednej zmiany w swoim życiu. Nie obejdzie się przy tym bez wytężonego wysiłku oraz konieczności podjęcia niełatwych decyzji. Takie jest jednak życie – trudne, a jednak piękne. Jeśli Rak chce się rozwijać, musi zaakceptować konieczność zmian. Odważne i rozsądne postępowanie sprawi, że świat otworzy przed nim swe drzwi na oścież.

Przez większość roku Rak będzie odnosił małe zwycięstwa w walkach, jakie są nieodłącznie związane z codziennym życiem. Choć nie będą to spektakularne sukcesy, przyniosą każdej osobie urodzonej pod znakiem Raka prawdziwą satysfakcję. Będą stanowiły niezbity dowód, że Rak ani nie stoi w miejscu, ani tym bardziej się nie cofa. Przecież lepiej posuwać się naprzód powoli, aniżeli tkwić wciąż w jednym miejscu. W tym roku Rak będzie na tyle zdyscyplinowany, aby kolejno znajdować rozwiązanie dla własnych problemów.

Takie postępowanie przyczyni się do umocnienia w sercu Raka pewności siebie. Tak więc wycofywanie się w obliczu trudności będzie mu się zdarzało dużo rzadziej niż do tej pory. Wprawdzie jakaś siła będzie próbowała zawrócić Raka z dobrej drogi, ale ostateczne zwycięstwo i tak należeć będzie do niego.

Ostatnie miesiące roku 2017 przyniosą Rakowi dodatkową energię, która pozwoli mu stać się bardziej samodzielnym i wolnym. Marzył o tym od dawna, ale dopiero teraz spełnienie pragnienia niezależności znajdzie się naprawdę w zasięgu jego ręki.

Finanse

W pierwszej połowie roku czekają Raka finansowe wyzwania. Chodzi o to, że bardzo często napotykać będzie w tym czasie na ciekawe promocje w różnych sklepach lub też okazje, aby ubić świetny interes. Konsekwencją tych wydarzeń stanie się znaczne uszczuplenie portfela. Dlatego Rak musi zachować czujność i rozsądnie gospodarować pieniędzmi. Inaczej grozi mu wpadnięcie w długi. Wiadomo, że czasami trzeba dokonać większego zakupu, ale nie powinna to być sytuacja nieprzemyślana.

Rak musi sobie uświadomić, że w kwestiach finansowych nie powinien podejmować zbyt dużego ryzyka. Najlepiej, by zachował powściągliwość i roztropność w tych sprawach. A ponieważ Rak jest z natury oszczędny, nie powinno to być dla niego szczególnie trudne.

Miłość

Sprawy sercowe będą się w tym roku układały w życiu Raka pomyślnie, pod warunkiem że zachowa on czyste intencje, otwarte serce oraz pozytywne nastawienie. Wtedy miłość go nie zawiedzie, a Rak zobaczy, że było warto zainwestować we własny związek.

Na początku roku Rak będzie jeszcze wolał pozostać przy sprawdzonych metodach, a do nowości podchodził będzie z dużą dozą ostrożności. W kolejnych miesiącach jednak odważy się nieco zaryzykować i uczyni coś naprawdę wyjątkowego, aby w ten sposób zdecydowanie wyrazić własne uczucia. Oczywiście oczaruje w ten sposób ukochaną osobę i doprowadzi do subtelnych zmian w relacjach z nią. Istniejące wcześniej problemy zaczną powoli odchodzić w zapomnienie, a wspólne życie przynosić będzie Rakowi wiele przyjemności.

Natomiast samotne osoby spod znaku Raka niech liczą w tym roku na poważne zmiany w sprawach miłosnych. Jeśli tylko nie będą koncentrować się zbytnio na popełnionych w przeszłości błędach i pozwolą ulecieć przykrym wspomnieniom! Rak musi zacząć żyć „tu i teraz”, a wtedy z pewnością dostrzeże tę wyjątkową osobę, która czeka niecierpliwie na jego miłość.

Kariera

Życie zawodowe Raka w tym roku, a szczególnie w jego pierwszej połowie, będzie się wiązało z wieloma troskami oraz utajonymi problemami. Jednak od czerwca Rak zacznie się posuwać nieco szybciej do przodu, tak że zdoła zrealizować przynajmniej część własnych planów zawodowych. Oczywiście pod warunkiem zachowania samodyscypliny przy wykonywaniu obowiązków w pracy.

Rak powinien w tym roku skupić się na tym, co w jego pracy jest najistotniejsze, a wtedy jego wysiłki zaprocentują. Wytrwałość i konsekwencja przyniosą korzyści – dokładnie takie, jakich Rak się spodziewa. Jeśli będzie on teraz działał w sposób przemyślany i rozsądny, rok 2017 może stać się rokiem przełomowym dla jego kariery. Myślenie długoterminowe jest teraz jak najbardziej zalecane.

Rodzina

Sytuacja rodzinna Raka w 2017 roku będzie wyglądała nie najgorzej. Może dojść do niewielkich nieporozumień, lecz generalnie wszystko będzie płynęło normalnym trybem. Jednak tylko do pewnego czasu. Dojdzie bowiem do nieprzewidzianych wydarzeń, na które niestety Rak nie będzie miał wpływu, toteż nie powinien siebie później obwiniać. Jedyne, co może zrobić, to starać się jak najlepiej poradzić sobie ze skutkami tychże zdarzeń.

Najwłaściwszym wyjściem z całej tej sytuacji będzie dla Raka zaufanie samemu sobie. Jeśli pozostanie on wierny swoim przekonaniom i trwał będzie na swym stanowisku, na pewno uda się mu pomyślnie rozwiązać całą sprawę. Dzięki swemu dużemu doświadczeniu Rak znajdzie odpowiedni sposób, a przy tym żaden członek jego rodziny nie będzie się czuł pokrzywdzony.

Zdrowie

Rok 2017 to dla Raka najwyższy czas, aby się gruntownie przebadać. Jeśli do tej pory zaniedbywał on sprawy zdrowotne, teraz powinien koniecznie wykonać badania profilaktyczne, zwłaszcza te, które są zalecane dla osób w jego wieku. Rak nie powinien zwlekać z wizytą u lekarza, nawet jeśli będzie się bardzo dobrze czuł. Stan zdrowia lepiej kontrolować, a wtedy ewentualną chorobę wykryje się wystarczająco wcześnie.

Rak uświadomi sobie w tym roku, że zwyczajne poczucie szczęścia oraz bezpieczeństwa może okazać się niezwykle pomocne do zachowania zdrowia. W wyniku tego odkrycia Rak zapragnie najprawdopodobniej zmienić swój styl życia – postara się być na co dzień bardziej radosnym, spróbuje również przekształcić choć trochę dawne nawyki. Najtrudniejszym zadaniem może się okazać rezygnacja ze szkodliwych dla zdrowia przyzwyczajeń, lecz Rak będzie wiedział, że musi się z tym uporać.

Pozdrawiam Ruda

Reklamy

8 komentarzy do “Przeszłość i przyszłość – RAK.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s