Przeszłość i przyszłość – LEW.

Przeszłość i przyszłość – LEW.

Dziś bierzemy pod lupę kolejny znak zodiaku.

Spod tego znaku wywodzi się mój Ślubny tygrysek i powiem Wam że dużo jest zbieżności w tym co było , a  jak przypadeczkiem by się sprawdziło to co przewidują gwiazdy na ten rok to spokojnie mogę wkładać na nos różowe okulary 😉 .

No to zapraszam ciekawskie tygryski , upsss Lwy do czytania 🙂 .

lew1

Lew w 2016

… skorzysta z okazji do skoncentrowania się na rozwoju osobistym. Ten rok upłynie pod znakiem pracy nad sobą. Pieniądze, kariera czy sprawy miłosne zejdą na dalszy plan. Lew już dużo osiągnął w swoim życiu, więc nie musi gorączkowo gonić za sukcesem. Warto więc skoncentrować się w tym roku na pasjach i osobistych zainteresowaniach. Niech poświęci jak najwięcej czasu na rzeczy, które sprawiają mu przyjemność. Takie podejście sprawi, że Lew w 2016 roku doświadczy wiele wspaniałych przeżyć, na które wcześniej nie chciał sobie pozwolić.

Lew w 2017

Złota myśl na rok 2017

W życiu lepiej dawać pierwszeństwo rodzinie niż pracy.

Osoby urodzone pod znakiem Lwa mogą się spodziewać niesamowitego roku. Nowe okazje i możliwości, które się teraz pojawią, z pewnością przyniosą każdej z tych osób niemałą ulgę. Do tej pory bowiem wiele spraw było uciążliwych i męczących. Ten rok przyniesie wytchnienie i uwolni Lwa – wprawdzie nie od wszystkich, ale przynajmniej od części jego problemów. Poza tym Lew przekona się w tym roku osobiście, że szczęście można odnaleźć nawet w bardzo prozaicznych okolicznościach i najmniej oczekiwanych sytuacjach.

Rok 2017 przyniesie osobom urodzonym pod znakiem Lwa niejedno olśnienie. Dzięki spojrzeniu świeżym okiem na pewne stare sprawy i problemy, Lew będzie mógł ostatecznie rozwiązać niektóre zagadnienia w sposób zadowalający. Wprawdzie mogą się pojawić kolejne niespodzianki, ale nie trzeba się ich obawiać, gdyż nie okażą się w żaden sposób kłopotliwe.

Powodzenie w interesach, jakie miał Lew w drugiej połowie minionego roku, będzie w 2017 trwało w dalszym ciągu. Nie ma jednak powodów, aby z tego powodu ulegać jakiemuś szaleństwu. Lew nie musi się spieszyć, niech lepiej pracuje ze spokojem, bo jeszcze zdąży zapewnić sobie świetlaną przyszłość.

Tymczasem jego obecne działania okażą się bardzo dochodowe i Lew zdoła w tym roku zarobić dość dużo pieniędzy. Tak dużo, że nawet grozi mu niebezpieczeństwo popadnięcia w uzależnienie od zakupów, dlatego powinien mocno uważać. Niech nie traci głowy. Jeśli mimo wszystko stanie się zakupoholikiem, to koniec roku przyniesie mu jeszcze możliwość wyswobodzenia się od tego przymusu kupowania i da szansę na uratowanie przynajmniej części zasobów finansowych.

Finanse

Pod względem finansowym rok 2017 ma szansę stać się okresem wręcz rewelacyjnym. Warunek jest tylko jeden – Lew musi zachować w tych sprawach zdrowy rozsądek. Zarabiając więcej, zacznie najprawdopodobniej także więcej wydawać. I dobrze, bo ma przecież prawo cieszyć się życiem. Lecz nie zachowując żadnej kontroli w kwestii wydatków albo popadając we wspomniany już wcześniej zakupoholizm, Lew mógłby poważnie nadwyrężyć własny budżet. Zakończyłoby się to pewnie przykrą niespodzianką, na przykład zablokowaniem karty płatniczej, i to w najmniej odpowiednim momencie. Jeśli doszłoby do tego w restauracji, w której Lew akurat zjadł obiad, byłby to jeden z najwstydliwszych momentów jego życia!

Dlatego też Lew będzie starał się w tym roku mądrze dysponować gotówką, przeznaczając ją raczej na wartościowe rzeczy. Pojawiać się będą co prawda pokusy robienia szalonych zakupów, ale najprawdopodobniej zdrowy rozsądek zwycięży. Warto dodać również, że niektóre wydatki Lwa w tym roku okażą się bardzo korzystne – będą dobrą inwestycją na przyszłość.

Miłość

W sprawach miłosnych nastąpią w życiu Lwa pewne zmiany. Jeśli był on dotąd samotny, teraz zatęskni za stabilizacją i pomyśli o związaniu się z kimś na stałe. Być może poczyni nawet kroki, aby stanąć wreszcie na ślubnym kobiercu? Lew przestanie już obawiać się możliwej monotonii stałego związku, ponieważ dojdzie do wniosku, że jeśli się kogoś kocha, to życie z tą osobą po prostu nie może być nudne.

Jeżeli zaś chodzi o ludzi spod znaku Lwa będących już w jakimś związku, to czekają ich również zmiany. Dzięki zawartym kompromisom, stosunki z ukochaną osobą znacznie się poprawią. Dotychczas nie były wprawdzie złe, ale teraz pojawi się szansa rozpalenia na nowo płomienia miłości pomiędzy kochankami. Lew musi jedynie zachować większą ostrożność w okolicach października, kiedy to może dojść do drobnego tarcia, ale ogólnie życie miłosne będzie w rozkwicie.

Kariera

Rok 2017 to czas sprzyjający podjęciu nauki. Lew mógłby poważnie pomyśleć o nowym kierunku studiów albo o kursie, który podniósłby jego kwalifikacje. Dodatkowym plusem rozpoczęcia nauki jest zazwyczaj nawiązanie wielu ciekawych kontaktów. Warto o tym pomyśleć, ponieważ nowe znajomości mogą ułatwić przeprowadzenie niektórych spraw zawodowych. Poza tym mogą też bardzo motywować do działania.

Osoby spod znaku Lwa, które prowadzą własną firmę, powinny przyjrzeć się uważniej lokalnemu rynkowi. Warto teraz skupić się na szukaniu klientów w najbliższym otoczeniu zamiast w całym kraju czy za granicą. Lew może dzięki temu odnieść spory sukces.

Rodzina

W tym roku Lew powinien poważniej zastanowić się nad tym, jakie miejsce w jego życiu zajmuje rodzina. Czy stanowi dla niego jedną z najważniejszych wartości, czy też zajmuje jedynie jakieś podrzędne miejsce. Lew ma zazwyczaj tendencję do skupiania się na pracy i własnej karierze. Nie inaczej będzie w tym roku. Pragnienie osiągania coraz to nowych sukcesów może przyćmić sprawy rodzinne. A to prowadzić może z kolei do napięć i nieporozumień w domu.

Jeśli jednak Lew poświęci w tym roku nieco więcej czasu i troski swoim najbliższym, z pewnością uda mu się ocieplić wzajemne relacje. Ma teraz szansę nadrobienia powstałych zaległości. Zwłaszcza miesiące letnie będą ku temu odpowiednie. Lew może na przykład zaplanować razem z rodziną jakąś ciekawą wyprawę wakacyjną. Wspólny wyjazd stanie się świetną okazją do umocnienia rodzinnych więzi.

Zdrowie

Słowa kluczowe dla Lwa w tym roku to po pierwsze – zdrowie, a po drugie – dobre samopoczucie. Lew zacznie postrzegać wszystko z punktu widzenia zdrowego stylu życia. Zadba o właściwą dietę oraz odpowiednią aktywność fizyczną. Nawet jeśli dotychczas tak nie postępował, to układ planet w 2017 roku niejako wymusi na nim takie podejście. Lew nie zapomni o regułach zdrowego trybu życia nawet podczas swych rozrywek.

Chociaż z początku podporządkowanie całego życia zdrowym zasadom będzie się wydawało trudne, a może i smutne, to z czasem Lew dostrzeże tak wiele korzyści stąd płynących, że zyska jeszcze więcej entuzjazmu. Czując się o wiele lepiej i mając więcej sił i energii, z większym zapałem weźmie się do pracy. Lew wreszcie pojmie, że zdrowie jest jego cennym kapitałem.

I jak Lwiątka , zadowolone z takiego obrotu sprawy ? 😉

Pozdrawiam Ruda

Reklamy

2 komentarze do “Przeszłość i przyszłość – LEW.

  1. No i widzisz, ja to czasami jestem Lew, a czasami Panna i zawsze czytam dwa horoskopy, jeśli czytam.
    Wszystko O.K. tylko jakoś tych milionów nie widać, a w moim wieku jeszcze się uczyć na kursach? Ja już mam dość, teraz to już chcę podróżować, odpoczywać i rozpieszczać się, niech uczą się młodzi…chociaż podobno całe życie się uczymy.

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s