Przeszłość i przyszłość – WAGA.

Przeszłość i przyszłość – WAGA.

Sorki za małą zwłokę w prezentacji znaków zodiaku , ale brak czasu i awaria neta spowodowała że nic się nie dało zrobić w temacie. Dziś jednak śpieszę z kolejnymi przepowiedniami.

Do obróbki astrologicznej wywołuję dziś Wagę .

waga1

Waga w 2016

… odczuje niezwykłe pobudzenie do działania. Jej kreatywność jest ogromna, ale w tym roku Waga przejdzie sama siebie. Jeśli zajmuje się sztuką, może liczyć na niebywały rozwój w swojej karierze. Jej dzieła zostaną zauważone przez kogoś ważnego dla społeczności artystów.

Ogólnie rzecz biorąc, Wadze będzie w tym roku szło naprawdę świetnie. Nie sposób jej zatrzymać, gdyż wszystko, czego się podejmie, będzie udawało się bez większego wysiłku. Mniej więcej w połowie roku czeka na Wagę bardzo miła niespodzianka, która może przerodzić się w okazję do zrobienia interesu życia.

Waga w 2017

Złota myśl na rok 2017:

 Dbaj o solidną podstawę – tym trwalsze okażą się wtedy twe dzieła.

Rok 2017 będzie dla Wagi okresem rozwoju intelektualnego i społecznego. Jej kreatywność doprowadzi ją do wielu interesujących osiągnięć. Fascynujące wydarzenia, jakie będą miały miejsce w tym roku, nie pozwolą Wadze nudzić się nawet przez chwilę.

Pierwsza część roku wiązać się będzie głównie z wysiłkiem na rzecz rozszerzenia kręgu znajomych. Waga zdobędzie dzięki temu nowe kontakty – zarówno prywatne, jak i zawodowe. Kolejna interesująca wiadomość jest taka, że Waga może spodziewać się pewnego wyróżnienia w tym roku. Ciężka praca wykonana w ostatnich latach zostanie teraz wynagrodzona.

Mimo wszystko jednak ten rok w życiu Wagi będzie okresem bardzo sprzyjającym refleksji. Być może na głębsze rozmyślania zostanie przeznaczona część tegorocznego urlopu, a może wystarczy poświęcić refleksjom trochę wolnego czasu po wykonanej w ciągu dnia pracy. Waga powinna przemyśleć sobie kwestie, które były do tej pory odkładane przez nią na bok. Teraz nadszedł dobry czas, aby się nad nimi pochylić i poważniej zastanowić. Waga może nie być jeszcze tego świadoma, ale jest już gotowa, by rozpocząć pewien nowy, fascynujący etap życia.

Rok 2017 okaże się dla Wagi niejako trampoliną, która pozwoli jej odbić się w stronę przyszłorocznych sukcesów. Dobrze by było postawić teraz solidne fundamenty dla dalszych przedsięwzięć. Waga może ze spokojem układać plany i próbować je już pomału wdrażać w życie. Będzie się w ten sposób zbliżała z każdym dniem do pełnej realizacji swych marzeń. Nie ma jednak powodu, by się zanadto spieszyć. Lepiej wykorzystać ten rok na refleksję oraz wnikliwe poznanie siebie.

Finanse

Waga nie musi się w tym roku martwić o stan swych finansów – przychody będą raczej stabilne, a żadnych większych strat horoskop nie przewiduje. Może się zdarzyć, że w niektórych miesiącach zarobki nieznacznie spadną, ale ogólnie rzecz biorąc, Waga zarabiać będzie całkiem nieźle. Nie powinna jednak spodziewać się w tym roku jakiegoś super wielkiego napływu gotówki. Pieniędzy będzie akurat tyle, aby czuć się na co dzień dość komfortowo, a jeśli pojawiłyby się nagle jakieś nieprzewidziane wydatki – by bez problemu je pokryć.

Waga powinna wykazać się w tym roku dużą cierpliwością w kwestiach finansowych. Znajduje się przecież w fazie przejściowej. Chciałaby zapewne jak najszybciej zwiększyć swoje dochody, ale to na razie nie jest raczej możliwe. Na wysokie zarobki należy jeszcze poczekać, a tymczasem trzeba wytrwale pracować, dobrze inwestować i oszczędzać.

Miłość

Waga zapragnie w tym roku pogłębić miłosne relacje z ukochaną osobą. Dobrym na to sposobem okaże się zaplanowanie wolnych weekendów tak, by spędzić je wyłącznie w towarzystwie osoby bliskiej jej sercu – z dala od rodziny oraz związanych z pracą obowiązków. Głębsze przemyślenia oraz refleksje nad sobą, jakim podda się w tym roku Waga, skłonią ją do podjęcia próby umocnienia miłosnej więzi.

Człowiek urodzony ze słońcem w znaku Wagi poszerzy w tym roku krąg znajomych, więc jeśli jest wciąż osobą samotną, na pewno spotka wśród nowopoznanych ludzi kogoś interesującego. Powinien mieć oczy i uszy otwarte, a przede wszystkim serce gotowe na przyjęcie miłości. Jeśli tak uczyni, ma szansę przeżyć cudowną przygodę, która najprawdopodobniej przerodzi się w trwały związek.

Kariera

Czas refleksji i spojrzenie na sprawy zawodowe z odpowiedniej perspektywy umożliwią Wadze nie tylko szybsze dostrzeżenie pojawiających się okazji, ale i lepsze ich wykorzystanie do realizacji swoich planów. Gdy inni zmagać się będą z mnóstwem problemów i walczyć z przeciwnościami losu, Waga będzie potrafiła zatrzymać się na chwilę i poświecić czas na zastanowienie się, jakie są jej mocne i słabe strony. Dzięki temu zrozumie lepiej swoją rolę, jaką ma do spełnienia – czy to w firmie, czy ogólnie w społeczeństwie.

Waga musi być świadoma, że wspinanie się po szczeblach kariery wiązać się będzie ze zwiększoną ilością obowiązków zawodowych. Nie ma innej opcji. Życie Wagi się zmieni, ale ona jest już na to gotowa. Wie, że podjęte wysiłki zaprowadzą ją do wyznaczonego celu. Poza tym wykonywana praca stanie się źródłem ogromnej satysfakcji, ponieważ na horyzoncie jawią się już pierwsze oznaki sukcesu.

Rodzina

Rok 2017 będzie dla Wagi fascynującym okresem i nie da jej powodów do tego, by się nudzić. Może się jednak zdarzyć, że wobec niektórych wyzwań Waga będzie musiała stanąć samotnie, polegając wyłącznie na sobie. Podążanie w pojedynkę będzie jednak jej osobistym wyborem. Nikt nie będzie wtedy krępował jej ruchów, utrudniał zadań ani ograniczał możliwości. To są plusy tej sytuacji, natomiast minusem może być poczucie samotności, a także osłabienie więzi z najbliższymi.

Chcąc utrzymać bliskie relacje z członkami rodziny, Waga powinna przełamać swoje obawy związane ze stawianiem czoła sytuacjom konfliktowym. Wiadomo, że rozpoczęcie dialogu z bliskimi po tym, jak doszło do niejednego nieporozumienia, może być trudne, ale nie ma innej drogi do zgody. Jeśli rozmowa zostanie przeprowadzona umiejętnie, pozwoli dojść członkom rodziny do porozumienia, a wtedy będą mogli znów cieszyć się swoim towarzystwem.

Zdrowie

Wraz z nadejściem wiosny Waga zapragnie bardziej zatroszczyć się o swój organizm. Pomyśli więc na poważnie o zmianie trybu życia na bardziej korzystny. Musi sobie jednak uświadomić, że zdrowy styl życia polega na czymś więcej, niż tylko na ograniczeniu ilości wypitego alkoholu podczas spotkań towarzyskich czy na zwiększeniu ilości godzin snu. Wymienione kwestie są co prawda ważne, ale stanowią zaledwie pierwszy krok na drodze do poprawy samopoczucia i zdrowia.

Jeśli chodzi natomiast o zmianę nawyków żywieniowych – zadanie to może okazać się dla Wagi dość nieprzyjemne. A jednak zda sobie ona wreszcie sprawę, że jej organizm nie jest śmietnikiem, do którego można wrzucić wszystko, co wpadnie w ręce. Nagrodą za wytrwanie w postanowieniu, by lepiej się odżywiać, będzie znaczna poprawa jakości życia. Waga odczuje przypływ energii i zwiększenie motywacji do pracy.  

No i co Wy na to Wagi ?

Pozdrawiam Ruda

Reklamy

1 komentarz do “Przeszłość i przyszłość – WAGA.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s