Przeszłość i przyszłość – STRZELEC.

Przeszłość i przyszłość – STRZELEC.

Nie znam osobiście żadnego Strzelca , ale z zainteresowaniem przestudiowałam i ten znak .

Teraz kolej na Was.

strzelec1

Strzelec w 2016

… może nareszcie odpocząć. Po ostatnich latach, ten rok wydaje się doskonałym czasem na złapanie głębszego oddechu. Teraz Strzelec powinien nieco zwolnić tempa i uspokoić się. Wyciszenie przyniesie mu wiele korzyści, a największą z nich jest bardziej szczegółowe przemyślenie wielu spraw, z którymi wcześniej nie dawał sobie za bardzo rady. Jeśli Strzelec na chwilę przestanie pędzić przed siebie, znajdzie czas i możliwości do poważnej analizy najważniejszych kwestii związanych ze swoim życiem. Właśnie na tym powinien się w tym roku skupić. Wszelkie nowe projekty, szczególnie te wielkie, niech odłoży na kolejne lata.

Strzelec w 2017

Złota myśl na rok 2017:

Przed podjęciem decyzji najlepiej się dwa razy zastanowić.

Strzelec będzie w tym roku dobrej myśli, jak zresztą ma najczęściej w zwyczaju. Rok 2017 upłynie mu pod znakiem szczęśliwych zbiegów okoliczności. Strzelec zdoła jeszcze bardziej rozwinąć swój potencjał i z gorliwością zabierze się za realizację nowych projektów. Będzie miał przy tym niezwykłą zdolność przyciągania. Ludzie z otoczenia Strzelca, których uwadze nie umknie jego pogodne nastawienie do życia, będą się starali spędzać z nim więcej czasu, aby zarazić się choć trochę jego optymizmem.

Tegoroczne wydarzenia wpłyną bardzo pozytywnie na Strzelca, sprawią, że stanie się on bardziej dojrzałym człowiekiem. Nie przestanie bynajmniej tryskać radością i poczuciem humoru, po prostu zacznie się wydawać bardziej rozsądny. Strzelec uświadomi sobie bowiem, jak poważne następstwa mogą mieć jego działania. Zacznie od teraz postępować w sposób bardziej przemyślany.

Rok 2017 będzie dla Strzelca – tak jak i dla innych znaków zodiaku – kolejną okazją do wzrostu, rozwijania umiejętności i przeprowadzania dobrych zmian w życiu. Przeważnie udawało się dotąd Strzelcowi wykorzystywać pojawiające się szanse, a w tym roku nie powinno być inaczej. Okazje do wprowadzenia zmian, oczywiście na lepsze, pojawią się praktycznie w każdej sferze życia. Szczególnie na polu kariery zawodowej oraz w sprawach rodzinnych czekają na Strzelca miłe niespodzianki.

Finanse

Strzelec w tym roku nie będzie miał raczej problemów z zarabianiem pieniędzy, nie grożą mu też straty finansowe. Jednak właśnie z tego względu powinien on większą uwagę zwrócić na kwestię własnych wydatków. W przeszłości było zazwyczaj tak, że im wyższe dochody miał Strzelec, tym większą odczuwał pokusę kupowania drogich rzeczy lub wydawania pieniędzy na kosztowne eskapady. Wszystko po to, aby się dobrze bawić. Skoro w 2017 roku przychody będą najprawdopodobniej znaczne, Strzelec może stracić kontrolę nad swymi wydatkami.

W związku z tym istnieje pewne zagrożenie, że Strzelec roztrwoni zarobione pieniądze, jeśli rozpędzi się za bardzo z zakupami. Nawet on nie uniknąłby wtedy finansowych kłopotów. Na szczęście horoskop przewiduje, że Strzelec stanie się w tym roku rozsądniejszy i będzie podejmował bardziej przemyślane decyzje. Miejmy nadzieję, że obejmie to również sprawy finansowe.

Miłość

Rok 2017 to dla Strzelca czas umocnienia miłości. Dzięki dokonującym się w jego życiu zmianom, także do spraw uczuciowych podchodzić zacznie rozważniej i dojrzalej. Jego związek będzie nadal ekscytujący i przebojowy, lecz teraz miłość zyska dużo wyraźniejsze kształty. Wcześniej można było odnieść wrażenie, że Strzelec traktuje miłość trochę jak zabawę i nie podchodzi do związku z drugą osobą wystarczająco poważnie. Zmiana, jaka dokona się w jego zachowaniu w tym roku, z pewnością ucieszy osobę, z którą jest on związany.

Jeśli natomiast chodzi o kogoś spod znaku Strzelca, kto znajduje się dopiero we wstępnej fazie związku, sprawa może wyglądać zupełnie inaczej. Przyczyną będzie obawa przed pełnym zaangażowaniem się w tę nową relację. Strzelec, mając w głowie przykre wspomnienia z przeszłości, nie będzie początkowo umiał w pełni zaufać drugiej osobie. Jeśli pokona swoje obawy, przekona się, że było warto otworzyć swoje serce na nowe, wspaniałe doświadczenia.

Kariera

W tym roku Strzelec rozpocznie kolejny ciekawy etap w swojej karierze zawodowej. W dalszym ciągu będzie rozwijał swe możliwości i z gorliwością realizował nowe projekty. Uda mu się nawet pobić kilka rekordów. Pracując, dla przykładu, w branży handlowej, osiągnie tak niesamowite wyniki w poziomie sprzedaży, że zwróci na siebie uwagę przełożonych. Strzelec może nawet stworzyć nowe standardy we własnej firmie. Inni pracownicy poczują się przez niego zmotywowani do bardziej wytężonej pracy. W rezultacie dzięki Strzelcowi cały zespół będzie mógł się poszczycić na koniec roku znakomitymi wynikami.

Jednocześnie zaowocują wysiłki podjęte przez Strzelca w poprzednich latach. Oczom świata ukażą się wyniki jego ciężkiej pracy. Może tu chodzić na przykład o publikację jakiegoś dzieła literackiego (które zostanie, nawiasem mówiąc, pozytywnie odebrane przez czytelników) lub o wystartowanie z innowacyjnym projektem biznesowym.

Rodzina

Rok 2017 powinien stać się dla Strzelca czasem rozwijania pozytywnych relacji rodzinnych, ponieważ wiele będzie od nich zależało. Już najwyższy czas, aby Strzelec niejako udowodnił najbliższym, że stanowią dla niego bardzo istotną część życia.

Dobrym pomysłem może okazać się przygotowanie rodzinnej imprezy na dużą skalę. Będzie można na nią zaprosić wszystkich bez wyjątku członków rodziny, nawet tych, którzy od jakiegoś czasu nie utrzymywali kontaktów z pozostałymi, być może z powodu jakichś nieporozumień czy kłótni. Strzelec, organizując takie przedsięwzięcie rodzinne, zyska z pewnością duże uznanie w oczach bliskich, a jednocześnie przywróci zdrową atmosferę w swojej rodzinie.

W tym roku istnieje duża szansa, że uda się Strzelcowi usprawnić formy kontaktu z najbliższymi. Zmianie ulegnie również jego postawa wobec innych członków rodziny. Dotychczas Strzelec mógł wydawać się bliskim trochę irytujący w swej beztrosce. Teraz ulegnie to zmianie. Strzelec zacznie poważniej podchodzić do spraw rodzinnych, czym wzbudzi zadowolenie najbliższych.

Zdrowie

Obawy o stan swego zdrowia, jakie żywi Strzelec, mogą wpłynąć negatywnie na jego samopoczucie. Chociaż z natury jest on osobą radosną i pozytywnie nastawioną do świata, gdzieś w środku żywi obawy przed bliżej nieokreśloną chorobą. Z tego względu większość odczuwanych przez niego dolegliwości może mieć po prostu podłoże psychiczne. Strzelec powinien skończyć z zamartwianiem się, a wtedy z pewnością poczuje się zdrowszy i silniejszy.

Dobrze by było, aby Strzelec uświadomił sobie, jakie odczuwa w swym życiu braki, i starał się je uzupełnić. Może tęskni za ruchem na świeżym powietrzu lub odrobiną ćwiczeń fizycznych, a może jego organizm domaga się po prostu zmiany niektórych nawyków żywieniowych? Warto przyjrzeć się tym potrzebom i odpowiedzieć na nie, a wtedy sytuacja zdrowotna Strzelca ulegnie z pewnością poprawie.

Mam nadzieję że Strzelce są zadowolone 🙂 .

Pozdrawiam Ruda

Reklamy

2 komentarze do “Przeszłość i przyszłość – STRZELEC.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s