Przeszłość i przyszłość – WODNIK.

Przeszłość i przyszłość – WODNIK.

Pora dziś na przedostatni znak zodiaku. Jaka przyszłość czeka Wodniki – poczytajmy.

wodnik1

Wodnik w 2016

… może liczyć na zmiany. To dobrze, ponieważ je uwielbia. Kiedy coś w jego otoczeniu się zmienia, czuje, że naprawdę żyje. Będzie więc całkiem zadowolony przez większość roku, choć na odpoczynek nie znajdzie za wiele czasu. Niestety, wziął na swoje barki bardzo wiele zobowiązań i projektów. Teraz czeka go dużo pracy i chroniczne zmęczenie. Nie będę go jednak namawiał na odpoczynek, ponieważ wiem, jak wielką satysfakcję będzie odczuwał z wykonywanej pracy.

Wodnik w 2017

Złota myśl na rok 2017:

Zaufaj swojej intuicji!

Rok 2017 okaże się dla Wodnika dość interesujący. Może on liczyć na niejedną zmianę, ale musi zdać sobie też sprawę, że to jeszcze nie wystarczy do rozwiązania wszystkich problemów. Trudności będą w dalszym ciągu się pojawiały i chociaż nie będą znaczące, to mogą przyprawić Wodnika o lekki ból głowy.

Horoskop na 2017 rok przewiduje, że w życiu Wodnika wydarzy się coś naprawdę niezwykłego, o ile nie przegapi on swojej wielkiej szansy. To wydarzenie będzie miało miejsce albo w marcu, albo we wrześniu. W tych miesiącach radzi się zachować Wodnikowi większą czujność, ponieważ kolejna okazja może się tak szybko nie zjawić. Jeśli Wodnik będzie na tyle uważny, że wykorzysta sprzyjające okoliczności, to jeszcze przed końcem roku doświadczy w swym życiu znaczącej zmiany na lepsze.

Kolejne wydarzenie dotyczy branży, w jakiej pracuje Wodnik. Może on otrzymać propozycję zostania jej liderem, co pozwoli mu wyrobić własną markę w społeczeństwie i na długie lata zapisać się w jego świadomości. Interesujące jest też to, że Wodnik może zyskać w tym roku wiele korzyści, z których największa to podniesienie statusu społecznego. Warto by było, aby przy okazji Wodnik przeanalizował wszystkie swoje plany – zarówno osobiste, jak i zawodowe. Dokonując wyboru tych najważniejszych, niech wyłącznie na ich realizacji teraz się skupi.

W tym roku na pierwsze miejsce w życiu Wodnika wysuną się takie kwestie jak: duchowość, kreatywność oraz intuicja. Ta ostatnia cecha będzie szczególnie Wodnikowi przydatna i pozwoli na uzyskanie przewagi nad innymi w różnych sytuacjach. Warto więc rozwijać swój szósty zmysł. Część swojego wolnego czasu Wodnik powinien poświęcić rozwijaniu kreatywności, a więc może oddawać się swoim pasjom, sztuce albo starać się obudzić w sobie jakieś nowe, ukryte dotąd talenty. Oczywiście dużo uwagi Wodnika zyskają również sprawy duchowe.

Finanse

W tym roku Wodnik ma szansę naprawdę dużo zarobić, jednakże za cenę wysokiego ryzyka i wielu nerwów. Powinien przemyśleć dokładnie tę kwestię, czy warto aż tak się angażować w dany projekt, by narazić na tyle stresujących sytuacji. Prawda jest taka, że gdy Wodnik przykładać zacznie zbyt wielką wagę do spraw finansowych, przeżyje bardzo nerwowy rok. Natomiast gdy podchodził będzie do kwestii pieniężnych z dużym spokojem, doświadczy większej swobody i radości.

Wodnik powinien skupić się w tym roku na takich sposobach zarabiania pieniędzy, które są najbardziej realistyczne i osiągalne. Nie ma sensu zajmować się nieprawdopodobnymi pomysłami na biznes, jak to czasem Wodnik ma w zwyczaju. Choć nie lubi on, gdy ktokolwiek próbuje go powstrzymywać czy utemperować, może warto by było zejść w tym roku na ziemię. W ten sposób Wodnik mógłby wiele zyskać, a nawet osiągnąć prawdziwy sukces.

Miłość

Rok 2017 będzie się najprawdopodobniej wiązał z jakąś miłosną przygodą. Wodnik może nawet przeżyć kilka przelotnych związków. Nie będzie miał żadnych problemów ze znalezieniem partnerki (partnera) do miłosnych igraszek. Jeśli jednak nie zachowa samokontroli w tym względzie, skończy ostatecznie ze złamanym sercem. Powodzenie u płci przeciwnej nie uchroni go przed zranieniem czy zdradą.

Wodnik mimo wszystko poznawać będzie wciąż nowych, interesujących ludzi. I nie będzie czynił tego wyłącznie dla wspaniałych doznań erotycznych. Jemu chodzi o coś więcej. Każda nowopoznana osoba może przecież pozytywnie wpłynąć na jego życie. Wodnik liczy na to, że ludzie, z którymi spędzi czas, zainspirują go do stworzenia czegoś pięknego i wartościowego..

Kariera

W tym roku Wodnik może się spodziewać rozwoju kariery zawodowej, zwłaszcza jeśli pracuje w bardzo małej firmie albo gdy jego głównym zajęciem jest nauczanie czy doradzanie innym ludziom. W takim wypadku może nawet liczyć na duże zyski.

Dla Wodnika nie będą się jednak liczyły jedynie pieniądze. On pragnie bowiem stworzyć dzieło, które będzie miało trwałą wartość. W tym roku skupi się zatem na budowaniu solidnych podstaw dla swego projektu. To zadanie wymagać będzie od niego olbrzymiej cierpliwości. Wodnik musi być świadomy tego, że nie da się zrealizować wszystkich planów i pomysłów w ciągu jednego roku. Niech się zatem nie zniechęca, jeśli nie ujrzy na koniec roku spektakularnych rezultatów.

Rodzina

Atmosfera w domu rodzinnym Wodnika była w ostatnich latach całkiem dobra, jednak w tym roku mogą się pojawić pewne problemy i spięcia. Na szczęście znajdzie się rozwiązanie tej sytuacji. Wodnik obierze taktykę spokojnych i niezbyt prędkich zmian – nie będzie próbował przeprowadzać rewolucji w relacjach z najbliższymi. Raczej wybierze delikatne postępowanie, a nieporozumienia starał się będzie wyjaśniać ze spokojem i z dużym wyczuciem.

Rodzina stanowić będzie dla Wodnika w tym roku nie lada wyzwanie. Stanie się to jednak świetną okazją do rozwoju osobistego i duchowego. Wodnik nie powinien żałować czasu dla najbliższych, mimo że ma pewnie tysiąc ekstrawaganckich pomysłów na spędzenie czasu wolnego. Warto, aby pamiętał, że budowanie silnych więzi w rodzinie również stanowi element jego osobistego sukcesu.

Zdrowie

Horoskop na rok 2017 dla osób urodzonych pod znakiem Wodnika nie przewiduje żadnych większych problemów zdrowotnych. Dobra kondycja zostanie bez trudu utrzymana, a uprawianie sportu przyniesie Wodnikowi całkiem sporo satysfakcji. Czas na dbanie o siebie, z pewnością się w tym roku znajdzie. Aktywność fizyczna będzie ponadto dobrą okazją do utrzymywania kontaktów z przyjaciółmi.

Pod koniec pierwszej połowy roku Wodnik jeszcze raz na poważnie zastanowi się nad swoim stylem życia. Miesiąc czerwiec okaże się najlepszym czasem, aby zmodyfikować własną dietę. Taka okazja może się prędko nie powtórzyć. W momencie, kiedy Wodnik odczuwać będzie zapał i zdoła zachować dyscyplinę w kwestii żywienia, warto trochę popracować nad zmianą nawyków. Dzięki temu w późniejszym okresie będzie Wodnikowi o wiele łatwiej.

To tyle na dziś 🙂 .

Pozdrawiam Ruda

 

Reklamy

6 komentarzy do “Przeszłość i przyszłość – WODNIK.

  1. taaaaa… wcale nie lubię zmian, chociaż chętnie podniosłabym swój status społeczny, partnerów do igraszek miłosnych rzeczywiście nie brakuje, gorzej z takimi na stałe, kariera toczy się z górki (właśnie mnie zwalniają, po niecałych dwóch miesiącach, żeby zatrudnić w innej firmie, w której wcale nie będę pracować) więc…. czekam na ten marzec…. albo wrzesień… chociaż wolałabym marzec, jeśli można … 😀

    Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s